ZŁOTE GLOBY 2016 – 5 najlepszych kreacji

Złote Globy to nagrody, które przyznawane są, corocznie przez Hollywoodzkie Stowarzyszenie Prasy Zagranicznej (HSPZ) w dziedzinie filmu i telewizji. W tym roku nagrodzeni zostali między innymi: Sam Smith za muzykę do Bonda, Matt Damon za rolę w filmie „Marsjanin”, Kate Winslet za rolę drugoplanową w filmie „Steve Jobs”.

Nas interesowały głównie kreacje gwiazd na czerwonym dywanie. Kiedy gwiazdy popijały bąbelki Moet, na sali balowej Beverly Hilton hotel, świętując wygraną, my skupiłyśmy uwagę na poszukiwaniach najlepszych stylizacji! Prezentujemy listę pięciu najlepiej ubranych Pań, przy wyborze kierowałyśmy następującymi kryteriami: dostosowaniem stylizacji do okazji i sylwetki, na ile kreacja jest unikatowa oraz jak wpisuje się w obecne trendy.
Oto nasze faworytki.

1. Jennifer Lawrence

jennifer-lawrence-2-golden-globes-2016 GOShA Stylizacje Metamorfozy Szkolenia złote globy, kreacjeJennifer miała na sobie zachwycającą suknię od Diora i biżuterię Chopard Jewellery.
Wyglądała bardzo elegancko i szlachetnie. Mimo tak klasycznego połączenia czerwieni i diamentów, była to bardzo nowoczesna stylizacja. Zachwyciła nas również odmienność od wizerunku Jen, aktorka jest kojarzona z chłopczycą, po roli w „Igrzyskach Śmierci”, tu na rozdaniu Złotych Globów, wyglądała bardzo kobieco.

2. Lady Gaga

lady-gaga-golden-globes-2016 GOShA Stylizacje Metamorfozy Szkolenia złote globy, kreacjeLady Gaga zachwyciła nas czarną aksamitną kreacją Atelier Versace i biżuterią od Neil’a Lane’a!
To była długa droga od mięsnej sukienki do tak eleganckiej odsłony. Nikt bowiem nie wiedział, co znaczyła kreacja z kawałków żywego mięsa, w której pojawiła się na imprezie MTV’s VMA 2010 Music Awards. Teraz Gaga pokazuje nam swoją piękną i klasyczną stronę. Oby tak dalej!

3. Kate Hudson

kate-hudson-golden-globes-2016 GOShA Stylizacje Metamorfozy Szkolenia złote globy, kreacjeKate Hudson pojawiła się w sukni Michael’a Kors’a, biżuterii Forevermark i z torebką od Jimmy’ego Choo! Cekinowa kreacja w odcieniach nude, to idealny wybór dla jej urody.
Doceniamy również, nowoczesną formę. Mimo, że suknia odsłania dużo ciała, nadal wygląda elegancko i ma wieczorowy charakter.

4. Jennifer Lopez

jennifer-lopez-golden-globes-2016 GOShA Stylizacje Metamorfozy Szkolenia złote globy, kreacjeJennifer wybrała suknię od Gimbatista Valli Couture, biżuterię od Harry’ego Winston’a i dodatki od Jimmy’ego Choo. Latynoska piękność zjawiskowo prezentowała się w jednym, z najmodniejszych kolorów nadchodzącego sezonu. Żółć dobrze kontrastuje z ciemnymi włosami piosenkarki, a fason oplatający sylwetkę, podkreśla kobiece kształty. Wieczorowego splendoru, dodają błyszczące dodatki.

5. Corinne Foxx

corinna-foxx-golden-globes-2016 GOShA Stylizacje Metamorfozy Szkolenia złote globy, kreacjeCorinne pięknie prezentowała się w tiulowej sukni z kobiecymi aplikacjami, autorstwa nieznanego projektanta. Delikatna kreacja doskonale kontrastuje z wyrazistą urodą Corinne.
Beżowy kolor z kropelką różu stanowi idealną podstawę do aplikacji ptaków.
Nic dziwnego, że córka znanego aktora, została okrzyknięta Miss Złotych Globów!


Przeglądając kreacje z czerwonego dywanu, zapragnęliśmy więcej, dlatego z niecierpliwością czekamy na rozdanie Oscarów! Mamy nadzieję, że gwiazdy po raz kolejny, zachwycą kreacjami, a my będziemy mieli o czym napisać.

źródło: vogue.com

Udostępnij wpis znajomym