Zespół

Małgorzata Kusper

Personal Shopper

Jedna z pierwszych w Polsce Personal Shopper, trenerka wizerunku, stylistka.

Stawia na rozwój, również swój. Jest absolwentką studiów z dziennikarstwa, coachingu, strategicznej komunikacji marki oraz licznych szkoleń, m.in.
w St.Martins College of Art&Design w Londynie oraz London College of Fashion. Jest kreatywnym praktykiem, potrafi rozpoznawać potrzeby i docierać do sedna. Jako ekspert od wizerunku wypowiada się w mediach.

Renata Tomczak

Personal Shopper

Zmysł estetyczny oraz oko wyczulone na detale rozwijała pracując w londyńskich butikach (np.Hugo Boss). Podczas indywidualnej pracy z klientem, ubiera – „nie przebiera” starając się podkreślić indywidualny styl oraz wydobyć atuty. Swoją otwartością i przyjaznym nastawieniem sprawia, że współpraca z nią jest przyjemnością. Profesjonalistka w każdym calu, żyjąca w myśl zasady, że „zawsze można wykonać coś lepiej”.

Bogi Chojnowska

Personal Shopper

Absolwentka studiów politologicznych z szerokim spojrzeniem na świat. Wierzy, że na szczęście ludzi wpływa to jak się czują sami ze sobą. Jej babcia powtarzała „Jak Cię widzą – tak Cię piszą”. Towarzysząc podczas zakupów odkrywa ludzki potencjał i uczy jak go wykorzystywać. Jest stylistką z pasji i powołania. Pomaga przełamywać bariery i odkrywać siebie poprzez pomoc w doborze odpowiednich ubrań do sylwetki, zawodu i stylu życia. Nie goni za trendami, ale kocha modę.

Monika Dębowska

Personal Shopper

Pasjonatka tego co estetyczne i piękne. Wie o modzie wiele, ponieważ sama ją tworzy projektując kolekcje. Doceniana jako projektantka, zbiera liczne nagrody w polskich i zagranicznych konkursach. Swój warsztat stylizacyjny rozwija na wielu płaszczyznach, biorąc udział w warsztatach haute couture czy uczestnicząc w warsztatach z Tomaszem Ossolińskim. 
Znakomicie rozumie kwestie proporcji sylwetki dlatego tworzy stylizacje stosowne do indywidualnych potrzeb. 


Idea Marki

Nie powielamy schematów i nie tworzymy stylizacyjnych mitów, w stylu:” paski zawsze poszerzają, a botki skracają”. W prosty sposób przenosimy modę z wybiegów na ulicę. Działamy praktycznie i kreatywnie. Nie snujemy opowieści o podziale sylwetek, na 8, 12, czy 16 rodzajów – z doświadczenia wiemy, że w praktyce niewiele z tego wynika. Podobnie z kolorami, nie zatrzymujemy się na „czterech porach roku” – idziemy dalej.
Misja marki to edukacja przez stylizację, tak aby żyło się lepiej, prościej i bardziej stylowo. Na to staramy się kłaść nacisk w różnych działaniach, dlatego z satysfakcją powiększamy grono zadowolonych klientów.

Kim jesteśmy

GOShA Team zajmuje się budowaniem, przekształcaniem i kreowaniem wizerunków. Jesteśmy zespołem od dobrze skomponowanych szaf i udanych zakupów. Należymy do grona pionierów personal shoppingu w Polsce. Dla kobiet i mężczyzn oferujemy działania z zakresu stylizacji, metamorfoz, sesji zdjęciowych oraz zakupów.
Szkolimy nowych adeptów w zawodzie stylisty, którzy szukają praktycznej wiedzy w zakresie personal shoppingu, osobistej stylizacji, stylizacji męskiej, dress codu i stylizacji ślubnej.
Współpracujemy z firmami odzieżowymi w zakresie programów edukacyjnych i projektów stylizacyjnych.
Prowadzimy profesjonalne szkolenia z dress codu oraz lekkie formy edukacyjne dla korporacji i innych firm.