Ubrania dla dzieci polskich marek

‍Za kilka dni zadzwoni pierwszy dzwonek! A to dla wszystkich mam oznacza, że wyprawka szkolna jest już skompletowana. Kiedy kredki, zeszyty i książki są już gotowe, a tornister czeka na rozpoczęcie roku szkolnego, zostaje jeszcze  kwestia ubrań, bo te z poprzednich lat z pewnością są już za małe. W dodatku rok szkolny zbiega się z nowym jesienno-zimowym sezonem i tym samym szafa pociechy powinna zostać zaopatrzona w cieplejsze ubrania. Ułatwiając poszukiwanie dobrych jakościowo ubraneki, przygotowaliśmy przegląd polskich marek, które z dbałością o detale i komfort najmłodszych z zamiłowaniem produkują i szyją ubranka dla dzieci. 

Zdj. Och&Foch

TuSzyte to zdumiewająca, raczkująca na polskim rynku marka ubrań dla dzieci. Zachwyciła nas nie tylko niepowtarzalnymi wzorami, ale i historią. Założyciele marki to dwaj ojcowie, koledzy, którzy mówią o sobie „dwa Piotrki”! Pierwszy nie widzi świata poza swoimi córeczkami, dlatego tkwi po uszy w kokardkach i sukienkach, a drugi jest dumnym tatą małego mężczyzny. Aby tworzyć dla swoich dzieci wszystko co najlepsze zrezygnowali z pracy w korporacji i postanowili nadać polskiej modzie dziecięcej nową jakość. Z pewnością zrewolucjonizują polski rynek odzieżowy, jeszcze będzie o nich głośno.

Zdj. TUSZYTE

Te ubranka nosi córeczka słynnej sportowej pary, Klara Lewandowska. USZYTE to ciekawa i zabawna gra słów oraz wspaniała historia pewnej kobiety, która “urodziła” swojego zajączka. Powstanie marki zapoczątkowała wiadomość o narodzinach jej pierwszego synka. Długo szukała dobrych jakościowo ubranek, o niebanalnych fasonach, które przykuwałyby uwagę swoim designem. Niestety nie znalazła nic, co mogło sprostać jej oczekiwaniom i sama uszyła pierwszy projekt, bluzę z uszami. Długie królicze uszy, zwisające z kaptura to znak rozpoznawczy marki. Jedno trzeba przyznać, te słodkie królicze uszy wywołają uśmiech na niejednej dziecięcej i dorosłej twarzy!

Zdj. Instagram

Kiedy twoje dziecko jest prawdziwym wulkanem energii, musisz zadbać nie tylko o doskonałą jakość jego ubrań, ale także o komfort. To właśnie dla wszystkich słodkich rozrabiaków i małych łobuziaków, ale przede wszystkim fanów dobrej zabawy powstała marka OJTYTY 🙂 W asortymencie marki znajdziecie bluzy, koszulki, spodnie oraz sukienki, które są wygodne i wytrzymałe. Zabawne slogany wyrażają poczucie humoru i podkreślają dystans do swoich pociech. 

Zdj. Ojtyty

A jeśli szukasz ubrań o prostych i klasycznych formach, sprawdź asortyment krakowskiej marki – LEAFBABY POLAND. To innowacyjna marka z unikatowymi ubrankami nie tylko dla najmłodszych. Rodzice również znajdą tam coś dla siebie. Marka wyszła naprzeciw potrzebom karmiących mam i stworzyła bluzę do karmienia z ukrytymi na szwach zamkami, które w łatwy sposób rozsunąć. W asortymencie posiada także ciekawą kolekcję ubrań „ROŚNIJ ZE MNĄ” 🙂 Ich bluzy oraz spodnie posiadają przedłużone mankiety, aby ubrania mogły służyć twoim dzieciom dwa razy dłużej. 

Zdj. Leafbaby

W ostatnich czasach moda dziecięca jest w Polsce niezwykle popularna. W naszym przeglądzie znalazły się te najbardziej interesujące, unikatowe i niepowtarzalne marki, które oprócz ubrań posiadają misję i ciekawą historię. Mamy nadzieję, że wasze pociechy będą mogły cieszyć się tymi ubrankami tak długo, aż z nich nie wyrosną.  

 

Udostępnij wpis znajomym