Szorty na lato: krótko o fasonach i kolorach

Nowy obraz (95)

Nowy obraz (2)

Szorty są po prostu niezastąpione latem, kiedy żar leje się z nieba, pozwalają nam przetrwać upały, a dodatkowo eksponują nogi (dzięki nim można je trochę opalić :)).

Wiadomo, im zgrabniejsze nogi, tym lepiej prezentują się w kusych spodenkach. Ale nie ma też co popadać w kompleksy.

Nowy obraz (6)

Zacznijmy od omówienia trendów, jakie szorty są modne w tym sezonie? W zasadzie wszystkie. Gładkie, we wzór, ze skóry, z cekinami, z dżinsu, dłuższe lub krótsze. Projektanci zostawili nam pełną dowolność w  tym temacie. Jedynym novum są szorty, które przypominają spódnicę., coś na kształt spodenek z lat 90 tych, ale w nieco odświeżonej formie. Znajdziecie je sklepach ZARA.

My zachęcamy was do pobudzenia kreatywności, co także jest teraz na czasie. Wystarczy wziąć dżinsy z szafy i skrócić je do długości, która będzie nam odpowiadać, potem można je jeszcze dodatkowo poszarpać, poprzecierać itp.

Nowy obraz (4)

Można też zanurzyć fragment spodenek w wybielaczu, wtedy powstanie super modne ombre.

Nowy obraz

Na koniec kilka praktycznych tipów:

– jeżeli na nogach mamy wyraźne żyłki, siniaki lub inne przebarwienia, wtedy idealnie sprawdzą się rajstopy w sprayu, które zakryją wszystkie niedoskonałości

– jeżeli decydujemy się na krótkie szorty, można założyć pod nie rajstopy, w kolorze spodenek, wtedy dodatkowo optycznie wydłużymy swoje nogi

– jeżeli nasze uda nie są doskonałe, zdecydujemy się na luźniejszy i dłuższy fason szortów.

Zdjęcie 1 BERMUDY Z LEJĄCEJ TKANINY z Zara

Kupisz Zara

Nowy obraz (7)

Kupisz C&A

W szortach może, z powodzeniem, chodzić każda kobieta. U jednych sprawdzą się krótkie, u innych dłuższe fasony, ale każda z nas może wyglądać w nich perfekcyjnie i zgodnie ze swoją sylwetką.

Udostępnij wpis znajomym