Stylizacje na cmentarz – z mocą!

W ciągu ostatnich lat w Polsce, dzień 1 listopada zamienia się w tzw. grobbing, inaczej cmentarny lans. Cmentarze zalewa wtedy fala fashionistek, które swoim strojem wzbudzają wielkie zainteresowanie. Neonowa kurtka, różowe futerko lub białe kozaczki już nikogo nie dziwią. Dlatego podpowiadamy, jak w tym szczególnym dniu pozostawić po sobie zadumę w sercu zazdrosnej kuzynki, dociekliwej ciotki lub długo niewidzianego wujka z Ameryki.
Poniżej przedstawiamy stylizacje na cmentarz z mocą i lekkim przymrużeniem oka.

Bądź jak Cruella De Mon!

Co wyróżnia Cruellę De Mon? Styl, szyk i ekstaragancja. Jeśli chcesz szokować i pozostawić po sobie piorunujące wrażenie bądź jak ona! Załóż swoje ukochane długie futro. Wcale nie musi być wykonane ze 101 Dalmatyńczyków (przypominamy, że w tym roku rządzą pantery i na nie postaw wybierając okrycie wierzchnie). Zatop się w nim i doceń jego walory, nie tylko wizualne, ale też praktyczne. W futrze na pewno nie zmarzniesz. Podążając za Cruellą do futra dobierz czerwone szpilki i długie, stylowe rękawiczki. Wisienką na torcie będzie wyprowadzona na spacer mała kopertówka z piór, do której schowasz chusteczki.

Red Alert na nogach!

Kozaki to znak rozpoznawczy prawdziwej modnisi. Szczególnie te za kolona są corocznym hitem cmentarnych wybiegów. Jeśli jeszcze ich nie masz, powinnaś koniecznie zaopatrzyć się w taki model (czerwień tej jesieni jest wyjątkowo hot!). Postaw również na bordowy płaszcz lub/i amarantowy kapelusz. Takie połączenie sprawi, że stylizacja będzie unikatowa, a Ty będziesz widoczna z każdego punktu cmentarza. Niech ludzie widzą, że wiesz co w modzie piszczy!

Cmentarne Tripple S

Wiadomo, że nie każda cmentarianka (tak, tak istnieje nawet dedykowany temu zjawisku termin) hołduje wysokim obcasom.  Niektóre dziewczyny kochają wygodę, tym bardziej, że w Dzień Wszystkich Świętych odbywa się przecież wielki maraton po cmentarzach. Potrzebujesz stylizacji, w której będziesz przemykać pomiędzy grobami niczym stylowa gazela. Jeśli nie jesteś fanką małych torebek, w tym dniu postaw na wielką torbę – sportową shopperką, do której zmieścisz wszystkie znicze jakie potrzebujesz. Jako bazę załóż puchową kurtkę, która uchroni od wiatru (te najmodniejsze przypominają kołdrę), jeansy oraz buty Tripple S Balenciagi (ten kto ma wiedzieć, będzie wiedział co znaczy ten tajemny szyfr!).

Jeśli po przeczytaniu tego wpisu odkryłaś, że nie masz co na siebie włożyć w ten szczególny dzień, już dziś zacznij kompletować swoją garderobę! Tuż przed 1 listopada pozostanie Ci jeszcze wiele rzeczy do zrobienia: trzeba przecież ufarbować włosy,  ugotować bigos i oddać samochód do myjni,etc.

A tak na poważnie to mamy nadzieję, że „mądrej głowie dość dwie słowie….”

Udostępnij wpis znajomym