Ślubne trendy cz.2

W dniu ślubu oczy wszystkich gości skierowane są na Pannę Młodą.
Wszyscy zachwycają się jej sukienką, fryzurą, makijażem itp.
Ubiór Pana Młodego wzbudza dużo mniejsze emocje.
Stylizacja Pana Młodego powinna być spójna z wyglądem Panny Młodej. Jeśli sukienka jest ekstrawagancka  wówczas w stylizacji Pana Młodego również powinny pojawić się odważniejsze elementy. Wszystko zależy od klimatu, w jakim organizowany jest ślub i wesele.
Obecnie bardzo popularne są dwa nurty w ślubnej modzie męskiej. W dalszym ciągu najwięcej zwolenników ma klasyczna elegancja, ale coraz większa grupa Panów stawia na odważne kolory i dodatki.
ELEGANCJA
GARNITUR
Najlepsze kolory to ciemnogranatowy i szary. Nie może być za mały ani za duży. Jest to bardzo praktyczny wybór. Garnitur po ślubie może być jeszcze wykorzystywany.
SMOKING
Męski strój wieczorowy, bardziej elegancki od garnituru. Smokingu nie zakłada się przed godziną 19, wyjątek stanowi ślub i wesele.
FRAK i JASKÓŁKA
Najbardziej elegancki, męski strój wieczorowy to frak i surdut angielski zwany „jaskółką”. Zakładane tylko na szczególne okazje.
EKSTRAWAGANCJE
Ślubny garnitur nie zawsze musi być w ciemnych kolorach. Nie zawsze marynarka i spodnie muszą być w tym samym kolorze. Wszystko zależy od tego gdzie i kiedy odbywa się wesele.
Poszetki, butonierki i…skarpetki
Nawet jeśli Pan Młody zdecyduje się na klasyczny garnitur może pomyśleć o fantazyjnych dodatkach. Kolorowe poszetki,oryginalne dekoracje do butonierki, albo ciekawe skarpetki. Wszystko to pomoże zaakcentować osobowość Pana Młodego.

Udostępnij wpis znajomym