Ślubne trendy cz.2

W dniu ślubu oczy wszystkich gości skierowane są na Pannę Młodą.
Wszyscy zachwycają się jej sukienką, fryzurą, makijażem itp.
Ubiór Pana Młodego wzbudza dużo mniejsze emocje.
Stylizacja Pana Młodego powinna być spójna z wyglądem Panny Młodej. Jeśli sukienka jest ekstrawagancka  wówczas w stylizacji Pana Młodego również powinny pojawić się odważniejsze elementy. Wszystko zależy od klimatu, w jakim organizowany jest ślub i wesele.
Obecnie bardzo popularne są dwa nurty w ślubnej modzie męskiej. W dalszym ciągu najwięcej zwolenników ma klasyczna elegancja, ale coraz większa grupa Panów stawia na odważne kolory i dodatki.
ELEGANCJA
GARNITUR
Najlepsze kolory to ciemnogranatowy i szary. Nie może być za mały ani za duży. Jest to bardzo praktyczny wybór. Garnitur po ślubie może być jeszcze wykorzystywany.
SMOKING
Męski strój wieczorowy, bardziej elegancki od garnituru. Smokingu nie zakłada się przed godziną 19, wyjątek stanowi ślub i wesele.
FRAK i JASKÓŁKA
Najbardziej elegancki, męski strój wieczorowy to frak i surdut angielski zwany „jaskółką”. Zakładane tylko na szczególne okazje.
EKSTRAWAGANCJE
Ślubny garnitur nie zawsze musi być w ciemnych kolorach. Nie zawsze marynarka i spodnie muszą być w tym samym kolorze. Wszystko zależy od tego gdzie i kiedy odbywa się wesele.
Poszetki, butonierki i…skarpetki
Nawet jeśli Pan Młody zdecyduje się na klasyczny garnitur może pomyśleć o fantazyjnych dodatkach. Kolorowe poszetki,oryginalne dekoracje do butonierki, albo ciekawe skarpetki. Wszystko to pomoże zaakcentować osobowość Pana Młodego.
Podziel się:

Poznaj nasz team

 • Małgorzata Kusper

  Personal Shopper

  066

  Jako jedna z pierwszych w Polsce Osobista Stylistka i Personal Shopper pomaga wydobywać osobowość przez ubranie.

  Jest kreatywnym praktykiem, potrafi rozpoznawać potrzeby i docierać do sedna. Wie, jak określić styl danej osoby, zespojony z tym, kim jest i co robi w życiu. Oszczędza czas i pieniądze. Uczy, jak łączyć desenie, fasony i kolory stosownie do okazji, a czego unikać. I jak robić dobre zakupy na miarę własnego portfela, aby wyglądać najlepiej, jak to możliwe.
  Tworzy ciekawe programy stylizacyjne i umie skupić uwagę audytorium. Umie przekazywać wiedzę i lubi się nią dzielić. Osoby prywatne, firmy oraz media, z którymi współpracuje cenią wiedzę, doświadczenie i zaangażowanie, z jakim pracuje. Jako ekspert od wizerunku wypowiada się w mediach („Kawa czy Herbata” TVP, Radio Kraków, New York Times.)

  Jako Projektantka łączy trendy z ponadczasowością, której wynikiem jest zasada:, jeśli awangarda to codzienna, jeśli klasyka to z pieprzykiem. GOShA to filozofia, która wierzy, że każda rzecz powstająca pod jej skrzydłami ma swojego odbiorcę, który szukając, w końcu ją odnajduje.

   

   

  Stawia na rozwój, również swój. Jest absolwentką licznych szkoleń, m.in. St.Martins College of Art&Design w Londynie oraz London College of Fashion.

  Czytaj więcej
 • Renata Tomczak

  personal shopper

  jus

  Czytaj więcej
 • Justyna Stuglik

  Personal Shopper.

  Absolwentka szkoleń z zakresu: stylizacji, dress code'u, savoir vivre, oraz PR. Zawsze na tropie modowych nowinek i odkrywania u innych piękna.

  Czytaj więcej
 • Monika Dębowska

  personal shopper

  jus1

  Czytaj więcej

Napisz do nas

Wyślij wiadomość

Zaufali nam

Referencje

Referencje

Zaufali nam

Kontakt

GOSHA Małgorzata Kusper

ul. Senatorska 17/11 Kraków 30-106 tel. +48 606 221 883
692 320 048
NIP: 552-142-04-92 gosha@goshakusper.com
Wszystkie prawa zastrzeżone 2012