Ślubne trendy cz.1

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu.
Każda z nas chcę, żeby ten dzień na długo został w pamięci naszych gości. Chcę, żeby ta uroczystość była idealna. I wreszcie chce wyglądać najpiękniej w życiu.
Jakie trendy panują w damskiej modzie ślubnej? Czym kierować się przy wyborze sukienki? Czy wypada iść do ślubu w krótkiej? Jeśli nie biała to jaka?
Na te wszystkie pytania znajdziecie odpowiedź niżej.
Najważniejsze ślubne trendy tego sezonu to:
KORONKI

Panna Młoda 2012 chce wyglądać jak prawdziwa księżniczka i mieć sukienkę w stylu Kate Middleton. Koronki i długi welon to prawdopodobnie najbardziej pożądane połączenie.
Sukienki ślubne w stylu wiktoriańskim. Proste, długie, najczęściej z długim, wyszywanym rękawem i delikatnie zarysowanym dekoltem.
ROZŁOŻYSTE 
O takiej sukni ślubnej marzyła prawdopodobnie każda z nas, będąc małą dziewczynką. Bajecznie długa i rozłożysta niczym XVIII wieczna suknia balowa.
W tym sezonie im szerzej u dołu tym lepiej. Nawet jeśli Panna Młoda z trudem zmieści się pomiędzy kościelnymi ławkami, to i tak wszystkim zostanie w pamięci jej spektakularna suknia.
MAŁA BIAŁA
Kto powiedział, że sukienka ślubna musi być długa? Jeśli nie chcemy w tym dniu wyglądać jak księżniczka, a mamy świetne nogi to możemy je wyeksponować.
Krótka sukienka może się wydawać za mało strojna, a żadna Panna Młoda nie chce tego dnia zginać w tłumie gości. Wybierając krótką sukienkę, możemy pomyśleć o ciekawych dodatkach, butach, torebce itp. Przy długiej sukni byłyby praktycznie niezauważalne, a przy krótkiej mogą stworzyć niezwykły look.
KOLOR
Tradycyjna biała suknia doczekała się sporej konkurencji. Coraz bardziej popularne są nie tylko odcienie ecrue, czy kości słoniowej ale także wszechobecne pastelowe odcienie.
Delikatny róż, błękit czy zieleń będą się wspaniale prezentować na delikatnie opalonej skórze.
Za tydzień, przedstawimy trendy w ślubnej modzie męskiej.

Udostępnij wpis znajomym