Ślubne trendy cz.1

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu.
Każda z nas chcę, żeby ten dzień na długo został w pamięci naszych gości. Chcę, żeby ta uroczystość była idealna. I wreszcie chce wyglądać najpiękniej w życiu.
Jakie trendy panują w damskiej modzie ślubnej? Czym kierować się przy wyborze sukienki? Czy wypada iść do ślubu w krótkiej? Jeśli nie biała to jaka?
Na te wszystkie pytania znajdziecie odpowiedź niżej.
Najważniejsze ślubne trendy tego sezonu to:
KORONKI

Panna Młoda 2012 chce wyglądać jak prawdziwa księżniczka i mieć sukienkę w stylu Kate Middleton. Koronki i długi welon to prawdopodobnie najbardziej pożądane połączenie.
Sukienki ślubne w stylu wiktoriańskim. Proste, długie, najczęściej z długim, wyszywanym rękawem i delikatnie zarysowanym dekoltem.
ROZŁOŻYSTE 
O takiej sukni ślubnej marzyła prawdopodobnie każda z nas, będąc małą dziewczynką. Bajecznie długa i rozłożysta niczym XVIII wieczna suknia balowa.
W tym sezonie im szerzej u dołu tym lepiej. Nawet jeśli Panna Młoda z trudem zmieści się pomiędzy kościelnymi ławkami, to i tak wszystkim zostanie w pamięci jej spektakularna suknia.
MAŁA BIAŁA
Kto powiedział, że sukienka ślubna musi być długa? Jeśli nie chcemy w tym dniu wyglądać jak księżniczka, a mamy świetne nogi to możemy je wyeksponować.
Krótka sukienka może się wydawać za mało strojna, a żadna Panna Młoda nie chce tego dnia zginać w tłumie gości. Wybierając krótką sukienkę, możemy pomyśleć o ciekawych dodatkach, butach, torebce itp. Przy długiej sukni byłyby praktycznie niezauważalne, a przy krótkiej mogą stworzyć niezwykły look.
KOLOR
Tradycyjna biała suknia doczekała się sporej konkurencji. Coraz bardziej popularne są nie tylko odcienie ecrue, czy kości słoniowej ale także wszechobecne pastelowe odcienie.
Delikatny róż, błękit czy zieleń będą się wspaniale prezentować na delikatnie opalonej skórze.
Za tydzień, przedstawimy trendy w ślubnej modzie męskiej.
Podziel się:

Poznaj nasz team

 • Małgorzata Kusper

  Personal Shopper

  066

  Jako jedna z pierwszych w Polsce Osobista Stylistka i Personal Shopper pomaga wydobywać osobowość przez ubranie.

  Jest kreatywnym praktykiem, potrafi rozpoznawać potrzeby i docierać do sedna. Wie, jak określić styl danej osoby, zespojony z tym, kim jest i co robi w życiu. Oszczędza czas i pieniądze. Uczy, jak łączyć desenie, fasony i kolory stosownie do okazji, a czego unikać. I jak robić dobre zakupy na miarę własnego portfela, aby wyglądać najlepiej, jak to możliwe.
  Tworzy ciekawe programy stylizacyjne i umie skupić uwagę audytorium. Umie przekazywać wiedzę i lubi się nią dzielić. Osoby prywatne, firmy oraz media, z którymi współpracuje cenią wiedzę, doświadczenie i zaangażowanie, z jakim pracuje. Jako ekspert od wizerunku wypowiada się w mediach („Kawa czy Herbata” TVP, Radio Kraków, New York Times.)

  Jako Projektantka łączy trendy z ponadczasowością, której wynikiem jest zasada:, jeśli awangarda to codzienna, jeśli klasyka to z pieprzykiem. GOShA to filozofia, która wierzy, że każda rzecz powstająca pod jej skrzydłami ma swojego odbiorcę, który szukając, w końcu ją odnajduje.

   

   

  Stawia na rozwój, również swój. Jest absolwentką licznych szkoleń, m.in. St.Martins College of Art&Design w Londynie oraz London College of Fashion.

  Czytaj więcej
 • Renata Tomczak

  personal shopper

  jus

  Czytaj więcej
 • Justyna Stuglik

  Personal Shopper.

  Absolwentka szkoleń z zakresu: stylizacji, dress code'u, savoir vivre, oraz PR. Zawsze na tropie modowych nowinek i odkrywania u innych piękna.

  Czytaj więcej
 • Monika Dębowska

  personal shopper

  jus1

  Czytaj więcej

Napisz do nas

Wyślij wiadomość

Zaufali nam

Referencje

Referencje

Zaufali nam

Kontakt

GOSHA Małgorzata Kusper

ul. Senatorska 17/11 Kraków 30-106 tel. +48 606 221 883
692 320 048
NIP: 552-142-04-92 gosha@goshakusper.com
Wszystkie prawa zastrzeżone 2012