Rajstopy w sprayu

Rajstopy w sprayu są coraz bardziej popularne. Przydają się zwłaszcza latem, kiedy chcemy, żeby nasze nogi były nieskazitelne, ale upał zniechęca nas do zakładania tradycyjnych rajstop.
Czy rajstopy w sprayu mogą być dla nich alternatywą?
Wybraliśmy produkty dwóch znanych marek dostępnych w Polsce.
.
Tańszy produkt to rajstopy Airbrush Legs W7, odcień Medium Glow, koszt to ok. 15 zł.
Drugi produkt to Sally Hansen Airbrush Legs, odcień Medium Glow. Jego cena to ok. 40 zł.
Sprawdzimy, czy jakość zawsze idzie w parze z wyższą ceną, czy może, tym razem nie warto przepłacać.
Najpierw aplikujemy produkt Sally Hansen. Kosmetyk ma przyjemny zapach i łatwo się rozciera dzięki płynnej konsystencji. Trzeba go zaaplikować, najpierw na dłoni, a potem rozetrzeć na nogach. Dlatego, nie musimy obawiać się, że zostaną smugi czy plamy. Po nałożeniu należy chwilę odczekać, żeby kosmetyk mógł się wchłonąć.
Efekt krycia, jaki uzyskamy przejdzie nasze najśmielsze oczekiwania. Jeśli masz tendencje do naczynek i siników ten kosmetyk będzie dla Ciebie idealny. Skóra zyskuje piękny złocisty kolor i delikatny połysk.
Co więcej, kosmetyk nie ściera się, ani nie brudzi ubrań. Jest bardzo odporny na czynniki zewnętrzne.
Teraz przyjrzymy się produktowi firmy W7. Konsystencja jest bardziej płynna, rozciera się równie dobrze i nie pozostawia zacieków. Efekt krycia jest zadowalający, ale kosmetyk jest mniej wydajny i trzeba go nałożyć więcej.
Kosmetyk wchłania się dłużej niż produkt SH. Musimy odczekać co najmniej 10 min. Potem możemy cieszyć się efektem „idealnych” nóg. Uzyskany odcień jest bardzo naturalny.
Nie musimy się obawiać, że nasze rajstopy rozpłyną się, gdy „złapie nas deszcz”, albo skóra zacznie się bardziej pocić w upalny dzień.
Oba kosmetyki były bardzo odporne na krople wody.
Zmywały się, bez problemu, dopiero przy użyciu wody z mydłem.
Podsumowując: polecamy oba kosmetyki, ponieważ każdy z nich spełnił swoje zadanie. Jest to idealne rozwiązanie, gdy nasze nogi muszą wyglądać nieskazitelnie, a nie chcemy zakładać tradycyjnych rajstop lub pończoch.
Nie każda z nas, w czasie porannych przygotowań znajdzie dodatkowe minuty, żeby równomiernie rozprowadzić spray, ale jeśli mamy trochę więcej czasu to warto spróbować.

Udostępnij wpis znajomym