Rajstopy w sprayu

Rajstopy w sprayu są coraz bardziej popularne. Przydają się zwłaszcza latem, kiedy chcemy, żeby nasze nogi były nieskazitelne, ale upał zniechęca nas do zakładania tradycyjnych rajstop.
Czy rajstopy w sprayu mogą być dla nich alternatywą?
Wybraliśmy produkty dwóch znanych marek dostępnych w Polsce.
.
Tańszy produkt to rajstopy Airbrush Legs W7, odcień Medium Glow, koszt to ok. 15 zł.
Drugi produkt to Sally Hansen Airbrush Legs, odcień Medium Glow. Jego cena to ok. 40 zł.
Sprawdzimy, czy jakość zawsze idzie w parze z wyższą ceną, czy może, tym razem nie warto przepłacać.
Najpierw aplikujemy produkt Sally Hansen. Kosmetyk ma przyjemny zapach i łatwo się rozciera dzięki płynnej konsystencji. Trzeba go zaaplikować, najpierw na dłoni, a potem rozetrzeć na nogach. Dlatego, nie musimy obawiać się, że zostaną smugi czy plamy. Po nałożeniu należy chwilę odczekać, żeby kosmetyk mógł się wchłonąć.
Efekt krycia, jaki uzyskamy przejdzie nasze najśmielsze oczekiwania. Jeśli masz tendencje do naczynek i siników ten kosmetyk będzie dla Ciebie idealny. Skóra zyskuje piękny złocisty kolor i delikatny połysk.
Co więcej, kosmetyk nie ściera się, ani nie brudzi ubrań. Jest bardzo odporny na czynniki zewnętrzne.
Teraz przyjrzymy się produktowi firmy W7. Konsystencja jest bardziej płynna, rozciera się równie dobrze i nie pozostawia zacieków. Efekt krycia jest zadowalający, ale kosmetyk jest mniej wydajny i trzeba go nałożyć więcej.
Kosmetyk wchłania się dłużej niż produkt SH. Musimy odczekać co najmniej 10 min. Potem możemy cieszyć się efektem „idealnych” nóg. Uzyskany odcień jest bardzo naturalny.
Nie musimy się obawiać, że nasze rajstopy rozpłyną się, gdy „złapie nas deszcz”, albo skóra zacznie się bardziej pocić w upalny dzień.
Oba kosmetyki były bardzo odporne na krople wody.
Zmywały się, bez problemu, dopiero przy użyciu wody z mydłem.
Podsumowując: polecamy oba kosmetyki, ponieważ każdy z nich spełnił swoje zadanie. Jest to idealne rozwiązanie, gdy nasze nogi muszą wyglądać nieskazitelnie, a nie chcemy zakładać tradycyjnych rajstop lub pończoch.
Nie każda z nas, w czasie porannych przygotowań znajdzie dodatkowe minuty, żeby równomiernie rozprowadzić spray, ale jeśli mamy trochę więcej czasu to warto spróbować.
Podziel się:

Poznaj nasz team

 • Małgorzata Kusper

  Personal Shopper

  066

  Jako jedna z pierwszych w Polsce Osobista Stylistka i Personal Shopper pomaga wydobywać osobowość przez ubranie.

  Jest kreatywnym praktykiem, potrafi rozpoznawać potrzeby i docierać do sedna. Wie, jak określić styl danej osoby, zespojony z tym, kim jest i co robi w życiu. Oszczędza czas i pieniądze. Uczy, jak łączyć desenie, fasony i kolory stosownie do okazji, a czego unikać. I jak robić dobre zakupy na miarę własnego portfela, aby wyglądać najlepiej, jak to możliwe.
  Tworzy ciekawe programy stylizacyjne i umie skupić uwagę audytorium. Umie przekazywać wiedzę i lubi się nią dzielić. Osoby prywatne, firmy oraz media, z którymi współpracuje cenią wiedzę, doświadczenie i zaangażowanie, z jakim pracuje. Jako ekspert od wizerunku wypowiada się w mediach („Kawa czy Herbata” TVP, Radio Kraków, New York Times.)

  Jako Projektantka łączy trendy z ponadczasowością, której wynikiem jest zasada:, jeśli awangarda to codzienna, jeśli klasyka to z pieprzykiem. GOShA to filozofia, która wierzy, że każda rzecz powstająca pod jej skrzydłami ma swojego odbiorcę, który szukając, w końcu ją odnajduje.

   

   

  Stawia na rozwój, również swój. Jest absolwentką licznych szkoleń, m.in. St.Martins College of Art&Design w Londynie oraz London College of Fashion.

  Czytaj więcej
 • Renata Tomczak

  personal shopper

  jus

  Czytaj więcej
 • Justyna Stuglik

  Personal Shopper.

  Absolwentka szkoleń z zakresu: stylizacji, dress code'u, savoir vivre, oraz PR. Zawsze na tropie modowych nowinek i odkrywania u innych piękna.

  Czytaj więcej
 • Monika Dębowska

  personal shopper

  jus1

  Czytaj więcej

Napisz do nas

Wyślij wiadomość

Zaufali nam

Referencje

Referencje

Zaufali nam

Kontakt

GOSHA Małgorzata Kusper

ul. Senatorska 17/11 Kraków 30-106 tel. +48 606 221 883
692 320 048
NIP: 552-142-04-92 gosha@goshakusper.com
Wszystkie prawa zastrzeżone 2012