Mała Czarna – czyli klasyka zawsze modna

Mała czarna, tej sukienki nie trzeba nikomu przedstawiać, ani przekonywać o jej wyjątkowości. Jest uniwersalna i ponadczasowa. Każda kobieta powinna mieć taką sukienkę, bo każda z nas miewa takie sytuacje, kiedy staje przed szafą pełną ubrań i nagle zamiera z przerażenia gdyż „nie ma co na siebie włożyć”. Mała Czarna zawsze nas wtedy uratuje. Można ją nosić bardzo często, a ona za każdym razem będzie wyglądała zupełnie inaczej. Wszystko zależy od dodatków jakie do niej dopasujemy.

Małą czarna z powodzeniem  założymy do pracy, na zajęcia, na randkę, na oficjalne spotkanie, zawsze będziemy wyglądać świetnie. Możemy wybrać stylizację retro z futrzaną etolą, rockową ze skórzaną ramoneską, albo najbardziej klasyczna z perłami i czarnymi szpilkami. Wszystko tak naprawdę zależy od naszej inwencji twórczej.

Mała czarna powinna być jak najbardziej klasyczna. Obecnie ten fason pojawia się w wielu, czasem bardzo zwariowanych formach. Polecamy te o prostym kroju bo będą pasowały do wszystkiego. Pamiętajmy, im więcej udziwnień tym mniejsze zastosowanie. Oto nasze propozycje:
Kupisz TUTAJ
Kupisz TUTAJ
Image 1 of ASOS Dress With Pleated Skater Skirt
Kupisz TUTAJ
Image 1 of ASOS Midi Bodycon Dress With Short Sleeve
Kupisz TUTAJ
LBD (Little Black Dress) czyli Mała Czarna nieprzerwanie święci swoje tryumfy od lat 20 tych ubiegłego stulecia. Wtedy to Coco Chanel zaskoczyła wszystkich, bardzo odważnym, jak na tamtą epokę krojem sukienki. 
Po obejrzeniu tego filmu każda kobieta chciała wyglądać jak jego główna bohaterka. Klasycznie a jednocześnie kobieco i zniewalająco, w tym właśnie tkwi sekret Małej Czarnej.

Udostępnij wpis znajomym