Letnie kardigany, ponczo i pareo – hit plażowych stylizacji


Niedawno pisałyśmy o kostiumach kąpielowych, w tym artykule podpowiemy jak dopełnić plażową stylizację plażowymi trendami. W plażowych kardiganach możemy spotkać np. Beyoncé Knowles, Bellę Hadid, Kendall Jenner, czy też Jessicę Albę, która uwielbia plażowe trendy! W pareo i ponczo spotkać możemy np. Rihannę, również Bellę Hadid, czy też samą Catherine Zeta-Jones.
Zobaczcie inspiracje gwiazd.

sklepy1

sklepy2

sklepy3 — kopia

LETNI KARDIGAN

pareo i narzutki1

Taki kardigan znajdziecie w wielu formach i kolorach. Jest to dodatek, który w tym sezonie króluje na plaży i na ulicy! Taki kardigan, możecie założyć idąc na obiad pomiędzy sesjami opalania lub na wieczorną kolację na plaży. Znajdzie także zastosowanie, gdy przedawkujecie słońce, a wasze ramiona pokryje czerwień. 😉 Świetnie je osłoni, a przy tym nie będzie wam gorąco.

Gdzie kupić

GOShA kusper stylizacje metamorfozy szkolenia blog letnie kardigany trendy plazowe

GOShA kusper stylizacje metamorfozy szkolenia blog letnie kardigany trendy plazowe2

PAREO

pareo i narzutki2

 

pareo i narzutki4

Pareo to kolejny plażowy niezbędnik. Idąc na plażę możecie przewiązać je na biodrach i zestawić ze zwiewnym topem, lub stworzyć z niego sukienkę. Pareo ma wiele zastosowań i będzie bardzo praktyczne. Interesującą opcją jest pareo z wszytymi ramiączkami, które z łatwością założyć można jako plażową sukienkę!

>Tutaj nasz filmik jak z jednej chusty stworzyć top spódnicę, czy sukienkę. <

Gdzie kupić

GOShA kusper stylizacje metamorfozy szkolenia blog pareo trendy plazowe

GOShA kusper stylizacje metamorfozy szkolenia blog pareo trendy plazowe 2

 

PLAŻOWE PONCZO

sklepy4

To jeden z praktyczniejszych trendów plażowych. W takim ponczo możesz prosto z hotelu ruszyć na plażę, nie martwiąc się o resztę stylizacji. Znajdziecie wiele wersji kolorystycznych o różnych fasonach: począwszy od wersji z długim rękawem, przez długość do łokcia, ale i są też takie propozycje, które przypominają klasyczne ponczo bez rękawów.

Gdzie kupić

GOShA kusper stylizacje metamorfozy szkolenia blog plazowe ponczo trendy plazowe

GOShA kusper stylizacje metamorfozy szkolenia blog plazowe ponczo trendy plazowe 2

 Mamy nadzieję, że dzięki powyższym propozycjom Wasze plażowanie będzie zdecydowanie przyjemniejsze, a stylizacje przyciągać będą spojrzenia.

źródło zdjęć: pinterest.com/ sklepy internetowe

Udostępnij wpis znajomym