Kombinezony, czy warto się do nich przekonać?


Nowy obraz (4)

Odpowiedź brzmi TAK! Warto mieć przynajmniej jeden kombinezon w swojej szafie. Zwłaszcza w dni, kiedy zupełnie nie wiemy co na siebie włożyć, kombinezon jest wtedy bardzo dobrym rozwiązniem, wystarczy dopasować dodatki i nasza stylizacja jest gotowa.

Nowy obraz (35)

Nowy obraz 1

Zarzuty, jakie padają pod kierunkiem kombinezonu dotyczą trudności ze ściąganiem go w czasie wizyt w toalecie. W rzeczywistości zajmuje to trochę dłużej, ale nie jest aż tak problemtyczne. Kobiety uważają kombinezony za mało kobiece i deformujące sylwetkę. Wszytsko zależy od dobrania odpowiedniej długości i fasonu.

Poniżej kilka propozycji, które z pewnością znajdziecie w niemal każdej siecówce: Zara, Mango, H&M, Mohito.

Nowy obraz 1

Nowy obraz (33)

Nowy obraz (4)

Przykladowe Stylizacje:

imprezowy-kombinezon-gosha

kombinezon

Kombinezony albo się kocha, albo nienawidzi, czasmi niechęć do nich jest spowodowana tylko obiegową opinią, warto sprawdzić na własnej skórze, czy rzeczywiście ten  element garderoby jest dla nas zbytyczny, może się okazać, że niekoniecznie.

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Poznaj nasz team

 • Małgorzata Kusper

  Personal Shopper

  066

  Jako jedna z pierwszych w Polsce Osobista Stylistka i Personal Shopper pomaga wydobywać osobowość przez ubranie.

  Jest kreatywnym praktykiem, potrafi rozpoznawać potrzeby i docierać do sedna. Wie, jak określić styl danej osoby, zespojony z tym, kim jest i co robi w życiu. Oszczędza czas i pieniądze. Uczy, jak łączyć desenie, fasony i kolory stosownie do okazji, a czego unikać. I jak robić dobre zakupy na miarę własnego portfela, aby wyglądać najlepiej, jak to możliwe.
  Tworzy ciekawe programy stylizacyjne i umie skupić uwagę audytorium. Umie przekazywać wiedzę i lubi się nią dzielić. Osoby prywatne, firmy oraz media, z którymi współpracuje cenią wiedzę, doświadczenie i zaangażowanie, z jakim pracuje. Jako ekspert od wizerunku wypowiada się w mediach („Kawa czy Herbata” TVP, Radio Kraków, New York Times.)

  Jako Projektantka łączy trendy z ponadczasowością, której wynikiem jest zasada:, jeśli awangarda to codzienna, jeśli klasyka to z pieprzykiem. GOShA to filozofia, która wierzy, że każda rzecz powstająca pod jej skrzydłami ma swojego odbiorcę, który szukając, w końcu ją odnajduje.

   

   

  Stawia na rozwój, również swój. Jest absolwentką licznych szkoleń, m.in. St.Martins College of Art&Design w Londynie oraz London College of Fashion.

  Czytaj więcej
 • Renata Tomczak

  personal shopper

  jus

  Czytaj więcej
 • Justyna Stuglik

  Personal Shopper.

  Absolwentka szkoleń z zakresu: stylizacji, dress code'u, savoir vivre, oraz PR. Zawsze na tropie modowych nowinek i odkrywania u innych piękna.

  Czytaj więcej
 • Monika Dębowska

  personal shopper

  jus1

  Czytaj więcej

Napisz do nas

Wyślij wiadomość

Zaufali nam

Referencje

Referencje

Zaufali nam

Kontakt

GOSHA Małgorzata Kusper

ul. Senatorska 17/11 Kraków 30-106 tel. +48 606 221 883
692 320 048
NIP: 552-142-04-92 gosha@goshakusper.com
Wszystkie prawa zastrzeżone 2012