Jak dobrać buty do studniówkowej kreacji

Jak dobrać buty do studniówkowej kreacji? Tak brzmiały ostatnie zapytania, które dostaliśmy, stąd pomysł na ten wpis. Pomożemy Ci stworzyć look, dzięki któremu  będziesz wyglądała jak stylowy Kopciuszek (z drugiej części bajki), warto na początek przemyśleć kilka kwestii:

  • w jakiej wysokości obcasa czujesz się stabilnie- pamiętaj to będzie długa noc, a czy będzie piękna zależy w dużym stopniu od tego czy stopy zdołają przetrwać w butach, które im zaoferujesz.
  • kolejna kwestia dotyczy wyboru wizualnej kompozycji, tak aby całość była wspaniale skomponowana
    i tutaj oferujemy wsparcie!

Poniżej przewodnik jak dobrać buty do studniówkowej kreacji. To poradnik dla  tych z Was, które do tej pory jeszcze nie znalazły jeszcze idealnej pary. 

Srebrne lub złote pantofelki

Ten wyjątkowy bal to okazja, by zabłysnąć i uczcić odliczanie do egzaminu dojrzałości. Mocny kolor w tej  prostej, ale efektownej  sukience przyciąga uwagę, do tego sandałki złote lub srebrne, dodadzą blasku  sukience i postawią kropkę nad „i”. 

Jak dobrać buty do studniówkowej kreacji

Kupisz TUTAJ

Koronkowe botki

Koronki święcą swoje tryumfy, są też doskonałym  pomysłem jeżeli chodzi o studniówkowy look. Warto pójść w nowoczesność i założyć botki do takiej kreacji, absolutnie zjawiskowe i nadzwyczaj wygodne, oferuje polska marka luksusowa – Vanda Novak. 

buty na studniówkę jak dobrać buty do sukienki

Kupisz TUTAJ

W kolorze sukienki, czyli jak dobrać buty do studniówkowej kreacji

A kiedy absolutnie nie wiesz co mogłoby pasować do twojej sukienki, bo np kreacja jest bardzo ozdobna wybierz klasyczne, matowe szpilki w kolorze cielistym lub w odcieniu zbliżonym do Twojej kreacji, tak aby to kreacja przyciągała uwagę, a buty były tylko tłem. Cieliste szpilki wydłużą optycznie nogi i oprócz tego, że przybędzie Ci kilka centymetrów będą bardzo stabilne, co z pewnością odczujesz w tańcu. 

Bordowe kupisz TUTAJ, a cieliste TUTAJ

I pamiętaj: Kiedy już kupisz buty, zanim je założysz na bal- załóż je choć kilka razy, aby stopy zdążyły się choć odrobinę do nowych butów przyzwyczaić. 

Mamy nadzieję, że każdy studniówkowy bal będzie stylowy, wesoły i odrobinę szalony!
Tego Wam życzymy J.

(A jeżeli nadal nie masz pomysłu, jakie buty założyć, przygotowaliśmy, specjalną ofertę pomocy online: koszt 100zl/max. 1h. Co otrzymasz? Gotową listę butów z różnych sklepów, które będą idealne pasować do Twojej kreacji i Twoich potrzeb. Napisz do nas.)

 

 

 

 

 

Udostępnij wpis znajomym