Get the London look

Londyn, jest niewątpliwie jedną z europejskich stolic mody. Widać to zwłaszcza na ulicach, gdzie każdy stara się wyróżniać, podkreślać swój styl i osobowość.
Obecnie to właśnie ulica dyktuje trendy, inspiruje i kreuje modową rzeczywistość. To co wyróżnia londyńskich trendsetterów to bardzo odważne łączenie kolorów i faktur. Ubierania się „na cebulkę” z racji zmiennej pogody jest w Londynie bardzo popularne.
Londyn to prawdziwy raj dla miłośników zakupów. Liczba sklepów, butików, centrów handlowych zaspokoi pragnienia najbardziej wymagających klientów.
Miłośnicy luksusowych marek powinni zawitać do najstarszego w Londynie domu towarowego Liberty oraz równie ekskluzywnego Harrods’a.
W czasie naszej wizyty Londyn żył Olimpiadą, wszędzie można było zaobserwować symbolikę nawiązującą do tej sportowej imprezy.
Na koniec jedno z najbardziej urokliwych miejsc Londynu. Do Camden Town trzeba pojechać koniecznie, żeby poczuć klimat bohemy, zachłysnąć się cudownymi zapachami i posmakować kuchni z całego świata.
A propos kuchni z całego świata…
Londyn to niepowtarzalny klimat, cudowni, uśmiechnięci, serdeczni ludzi, wspaniała kuchnia i pogoda, która bywa też słoneczna.

Udostępnij wpis znajomym