Biała Koszula – czyli klasyka zawsze modna

Są takie elementy kobiecego stroju, które można uznać za absolutnie podstawowe i ponadczasowe. Do nich z całą pewnością należy biała, klasyczna koszula. Kiedyś kojarzyła nam się głównie ze szkołą, przymusowo zakładana przez nasze mamy na szkolne uroczystości. Dziś coraz częściej, z pełną świadomością, same po nią sięgamy, bo biała koszula jest niezastąpiona. Możną ją założyć z żakietem i spódnicą w wersji bardzo eleganckiej lub z dżinsami i sweterkiem w wersji bardziej casualowej. Biała koszula z łatwością podda się naszym stylizacyjnym fantazjom.
Z racji tego, że biała koszula jest ponadczasowa, warto zainwestować trochę więcej i kupić coś, co posłuży nam przez dłuższy czas, i nie zniszczy się już po jednym praniu. Warto zwrócić uwagę na materiał, z którego jest wykonana, koszule zazwyczaj szyte są z bawełny, najlepiej wybrać taką, która w swoim składzie ma domieszką innych materiałów np. elastanu. Dzięki temu zawsze będzie się ładnie układała na naszej sylwetce.
Kupisz TUTAJ
Kupisz TUTAJ
Kupisz TUTAJ
Kobietą, która wprost uwielbiała koszule i zawsze perfekcyjnie wyglądała była Audrey Hepburn. Kultowy styl aktorki nigdy nie przeminie, podobnie jak białe koszule. 
Podziel się:

Poznaj nasz team

 • Małgorzata Kusper

  Personal Shopper

  066

  Jako jedna z pierwszych w Polsce Osobista Stylistka i Personal Shopper pomaga wydobywać osobowość przez ubranie.

  Jest kreatywnym praktykiem, potrafi rozpoznawać potrzeby i docierać do sedna. Wie, jak określić styl danej osoby, zespojony z tym, kim jest i co robi w życiu. Oszczędza czas i pieniądze. Uczy, jak łączyć desenie, fasony i kolory stosownie do okazji, a czego unikać. I jak robić dobre zakupy na miarę własnego portfela, aby wyglądać najlepiej, jak to możliwe.
  Tworzy ciekawe programy stylizacyjne i umie skupić uwagę audytorium. Umie przekazywać wiedzę i lubi się nią dzielić. Osoby prywatne, firmy oraz media, z którymi współpracuje cenią wiedzę, doświadczenie i zaangażowanie, z jakim pracuje. Jako ekspert od wizerunku wypowiada się w mediach („Kawa czy Herbata” TVP, Radio Kraków, New York Times.)

  Jako Projektantka łączy trendy z ponadczasowością, której wynikiem jest zasada:, jeśli awangarda to codzienna, jeśli klasyka to z pieprzykiem. GOShA to filozofia, która wierzy, że każda rzecz powstająca pod jej skrzydłami ma swojego odbiorcę, który szukając, w końcu ją odnajduje.

   

   

  Stawia na rozwój, również swój. Jest absolwentką licznych szkoleń, m.in. St.Martins College of Art&Design w Londynie oraz London College of Fashion.

  Czytaj więcej
 • Renata Tomczak

  personal shopper

  jus

  Czytaj więcej
 • Justyna Stuglik

  Personal Shopper.

  Absolwentka szkoleń z zakresu: stylizacji, dress code'u, savoir vivre, oraz PR. Zawsze na tropie modowych nowinek i odkrywania u innych piękna.

  Czytaj więcej
 • Monika Dębowska

  personal shopper

  jus1

  Czytaj więcej

Napisz do nas

Wyślij wiadomość

Zaufali nam

Referencje

Referencje

Zaufali nam

Kontakt

GOSHA Małgorzata Kusper

ul. Senatorska 17/11 Kraków 30-106 tel. +48 606 221 883
692 320 048
NIP: 552-142-04-92 gosha@goshakusper.com
Wszystkie prawa zastrzeżone 2012